Udendørs træningstider og trænere 2018

Trænere 2018

Er under løbende opdatering senest opdateret 2018-07-13

Drenge / herreseniorer
Hold Årgang Træningstider Træner og
Holdledere
Telefon / Mobil Mail Holdansvarlig
/Kontaktperson
U5
Drenge/piger
13/14 Mandag
17.15-18.00
Karina Lund 23 45 96 41 lund.27@hotmail.com Kit Nielsen
53 37 83 33
kit.3n@hotmail.dkAllan Steen Hansen
61 61 43 32
allansteen@gmail.com
     
U6-7 drenge/piger 11/12 Tirsdag/torsdag
16.30-18.00
Martin Jørgensen 40 85 49 73 84joergensen@gmail.com
     
U8 drenge 10 Tirsdag/torsdag
16.30-18.00
Kristian Sølvhøj 28 48 96 15 kristianslj@gmail.com
Ricky Hansen 24 49 13 24 RickyEgeholm@gmail.com 
U9-10 drenge 08/09 Tirsdag/torsdag
16.30-18.00
Thomas Brinch 40 88 28 84 Thomasbrinch@yahoo.dk
Dennis Christensen 60 24 58 99 speedy_herlev@hotmail.com
U-11 drenge 07 Tirsdag/torsdag
17.00-18.30
Allan Steen Hansen  61 61 43 32 allansteen@gmail.com
     
U13 drenge 05/06 Tirsdag/torsdag
17.00-18.30
Henrik Christiansen 20 72 37 38 henrik.christiansen@g-vestergaard.dk Stine Hagedorn
31 63 31 42
Stinehagedorn@me.comMille Holgersen
61 68 01 71
milleholgersen@gmail.com
Markus Hagedorn 20 99 05 51 markus15@live.dk
U14 drenge 04 Tirsdag/torsdag
17.30-19.00
Andreas Tonsgaard 21 56 49 64 andreas.tonsgaard@live.dk
Martin Carlsen 22 17 05 58 contact@albinolizard.com
U16 drenge 02/03 Tirsdag/torsdag 17.00-18.30 Benny Jensen 20 98 88 51 Bennyrene71@gmail.com
Jeppe Abert 23 44 44 56 jba97@hotmail.dk
Serie 1 →00 Tirsdag/torsdag
19.00-20.45
Lars Nielsen 41 26 30 11 ln3071@hotmail.com Helle Modin
41 10 39 17
helle@faarevejle-bk.dkHenrik Christiansen
20 72 37 38
henrik.christiansen@g-vestergaard.dk
Rene Borresen 20 82 34 05 reneborresen@yahoo.dk
Brian Nielsen 28 59 27 27 briandorthe@dbmail.dk
Serie 3 →00 Tirsdag/torsdag
19.00-20.45
Stefan Olsen 60 50 32 53 Stol88@hotmail.com
Mads Slivsgård 41 24 36 00 ms@capric.dk
Serie 5 →00 Tirsdag/torsdag
17.00-18.30
     
     
Old Boys   Mandag
18.30-20.00
Kasper Novrman 30 23 36 07 novrman@hotmail.com
Morten Larsen 51 84 60 63 morten@holst-larsen.dk
             
Piger / dameseniorer
Hold Årgang Træningstider Træner og
Holdledere
Telefon / Mobil Mail Holdansvarlig
/Kontaktperson
U8-9 piger 09/10/11 Mandag/onsdag
17:00-18:30
      Kit Nielsen
53 37 83 33
kit.3n@hotmail.dkAllan Steen Hansen
61 61 43 32
allansteen@gmail.com
U10-11-12
piger
07/08 Mandag/onsdag
17:00-18:30
Rene Nielsen 24 27 29 58 Rnsport@hotmail.com
     
U16 piger 02/03/04/05 Tirsdag
18.30-20.00
torsdag hos dameseniorer
Jesper Gerlach 27 69 66 14 denhvidedelfin@hotmail.com Stine Hagedorn
31 63 31 42
Stinehagedorn@me.com
Mille Holgersen
61 68 01 71
milleholgersen@gmail.com
Natasch Pedersen 50 94 86 87 natschapedersen10@icloud.com
Damesenior
Sjællandsserien
→00 Mandag/onsdag
19.00-20.30
Flemming Faxe 59 65 49 54  fnteknik@gmail.com Helle Modin  41 10 39 17
helle@faarevejle-bk.dkHenrik Christiansen
20 72 37 38
henrik.christiansen@g-vestergaard.dk
Damesenior
Serie 1
→00 Mandag/onsdag
19.00-20.30
 Flemming Faxe  59 65 49 54 fnteknik@gmail.com
     
Mette Munch 42 32 10 39 emmunch@get2net.dk
Eventuelle ændringer sendes til webmaster@faarevejle-bk.dk Holdtilmelding: Michael 20 31 36 04 mije@lokaltog.dk  

Luk