Nedenstående virksomheder støtter Fårevejle Boldklub gennem tegning af hold-, trøje- og/eller hjemmebanesponsorat.

Vil De også støtte Fårevejle Boldklub?

 FIRMANAVN MAIL
 AJ Facaderens, Industrivangen 13, 4550 Asnæs aj.facaderens@mail.tele.dk
 Anno-Ren, Linderupvej 8, 4540 Fårevejle info@anno-ren.dk
 Asnæs Fysioterapi & Træning, Vestervangen 52, 4550 Asnæs hn.post@hotmail.com
 Auto-Kronborg, Høvevej 30B, 4540 Fårevjele autokronborg.dan@gmail.com
 Bech´s Herremagasin Aps., Asnæs Centret, 4550 Asnæs ob@ambholding.dk
 Byens Blomster Fårevejle, Adlers Alle 131, 4540 Fårevejle 3420@interflora.dk
 C. Lund Entreprise, Strandlystvej 12, 4534 Hørve lund.27@hotmail.dk
 Dagli´ Brugsen, Adelers Alle 146, 4540 Fårevejle 04010@coop.dk
 Damgaard Revision Aps., Ahlgade 52, 1, 4300  Holbæk rd@damgaardrevision.dk
 Danbolig Asnæs, Storegade 17, 4550 Asnæs asnaes@danbolig.dk
 Danbolig- Holbæk, Ahlgade 24, 4300 Holbæk holbaek@danbolig.dk
 Daurehøj Erhvervsbyg A/S, Tuse Byvej 92, 4300 Holbæk st@d-byg.dk
 Depot Nordvest Sjælland, Industrivænget 8, 4540 Fråevejle info@depot-nordvest.dk
 Dortes Skilte, Skovskellet 1, 4540 Fårevejle info@dortes-skilte.dk
 Dragsholm Auto, Kalundborgvej 17, 4540 Fårevejle dragshl@tdcadsl.dk
 Dragsholm Bilsalg, Kalundborgvej 2, 4540 Fråevejle info@dbiler.dk
 Dragsholm Murermester, Skovskellet 1, 4540 Fårevejle info@dragsholms-murermester.dk
 Dragsholm Slot, Dragsholm Alle, 4534  Hørve bogholderi@dragsholm-slot.dk
 Dragsholm Sparekasse, Asnæs Centret 23, 4550 Asnæs gt@dragsholmsparekasse.dk
 Fårevejle Auto og Pladeværksted Ap.s, Ordrupvej 17, 4540 Fårevejle sj@faarevejleauto.dk
 Fårevejle Boldklub´s Venner, Adelers Alle 20, 4540 Fårevejle gretheogkurt@outlook.com
 Fårevejle Maskinforretning Aps., Industrivænget 3, 4540 Fårevejle faarevejle.maskinforretning@mail.tele.dk
 Fårevejle Slagterforretning, Adelers Alle 18, 4540 Fårevejle post@slagteradolfsen.dk
 Gislinge Turistfart, Højgårdsvej 10, 4540 Fårevejle mail@gislingeturistfart.dk
 Helms TMT Centeret, Tavlundvej 4-6, 7400 Herning kh@helmstmt.com
 Hul 19 Aps., Kalundborgvej 22, 4540  Fårevejle faarevejlegaard@post.tele.dk
 Intersport, Asnæs Centret, 4550 Asnæs Asnaes@intersort.dk
 J.M.Maskintransport Aps. Stationsvej 12, 4540 Fårevejle jm@maskintransport.nu
 Jyderup Guld, Sølv og Ure Aps., Skarridsøgade 41, 4450 Jyderup emadsen@jyderup-smykker-ure.dk
 Korskildegårdens Køkken, Riisvej 21, 4540 Fårevejle info@korskildegaard.com
 Lammefjorden´s Salgsselskab A/S, Tuborgvej 48, 4540 Fårevejle kwo@lamsalg.dk
 Malermester Mads Hansen, Syrenvej 3, 4540 Fårevejle mester@malermads.dk
 Maud Kofod, Adelers Alle 110, 4540 Fårevejle maud@maudkofod.dk
 Murermester Curt Andersen A/S, Adelers Alle 34, 4540 Fårevejle ja@curtandersen.dk
 Odsherred Regnskab & Bogføring, Tuborgvej 49, 4540 Fårevejle malene@holst-larsen.dk
 Odsherreds Hus & Haveservice, Tuborgvej 49, 4540 Fårevejle info@have-service.dk
 Olaf Jensen A/S, Drusbjergvej 18,  4520 Svinninge info@olafjensen.dk
 Pejsemanden i Høve, Høvevej 48, 4550 Asnæs pejsemanden@os.dk
 Rap Tag, Ved Faurgården 3, 4300 Holbæk bsj@raptag.dk
 Rema 1000, Høvevej 1, 4540 Fårevejle 917@rema1000.dk
 S.O.S. Service & Rengøring Aps., Adelers Alle 137, 4540 Fårevejle sos@sos.rengoering.dk
 Salon Sirocco, v/Verner Petersen, Enghaven 4, 4550 Asnæs sirocco@mail.dk
 Salonen, v/Lone Larsen, Kalundborgvej 6A, 4540 Fårevejle hej@salonen-faarevejle.dk
 Service Consult Aps., Egebjergvej 319, 4571 Grevinge mek@lj-sc.dk
 Smeden i Riis, Riisvej 28, 4540 Fårevejle vvs@smedeniriis.dk
 Stark, Carl Petersen Tømmerhandel, Frejasvej 4, 4300 Holbæk tst.holbaek@stark.dk
 Tholo Aps. – Extra, Adelers Alle 142, 4540 Fårevejle yx-frsund@post.tele.dk
 Tømrermester Ole Modin, Adlers Alle 23, 4540 Fårevejle olemodin@post.tele.dk
 Vallekilde Hørve Fritidscenter, Idrætsvej 3, 4534 Hørve vhf-cafeteria@mail.dk
 XL Byg Hørve Byggecenter A/S, Nørregade 31, 4534 Hørve xl@xl-horve.dk
 Øens Elektriker, Højgårdsvej 8, 4540 Fårevejle mail@oens-el.dk
Luk